O nás

FINEP SK

 

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

 

Spoločnosť FINEP bola založená v roku 1995. Patrí medzi najväčšie developerské spoločnosti v Českej republike. FINEP sa špecializuje na výstavbu rezidenčných bytových projektov a veľkých administratívnych centier. Pri realizácii projektov kladie dôraz na nadštandardný servis a spokojnosť klientov. Kľúčová je lokalita, originálna architektúra, kvalitná realizácia stavby a plnohodnotná občianska vybavenosť. K dnešnému dňu spoločnosť FINEP postavila viac ako 8 500 nových bytov v niekoľkých desiatkach úspešných projektov. Medzi administratívne komplexy spoločnosti FINEP patrí napríklad projekt City West v pražských Stodůlkách, poskytujúci zázemie pre globálne spoločnosti ako sú napr. Siemens, Vodafone, Hyundai, Nixdorf, CGI a Komerční banka.

Za profesionalitu a vysokú úroveň poskytovaných služieb získal FINEP v roku 2010 prestížne ocenenie Developer roku. Aj ďalšie ocenenia dokazujú kvalitu jednotlivých projektov. V rezidenčnej výstavbe získal titul Best of reality projekt Mazanka v Prahe. Niekoľkokrát bol ocenený komplex administratívnych budov City West.

FINEP je česká spoločnosť, ktorá v roku 2006 rozšírila svoju pôsobnosť na Slovensko a od roku 2013 realizuje projekt aj v Mongolsku. Produktové portfólio je doplnené ponukou finančných a realitných služieb. FINEP začal aj s novou družstevnou výstavbou v Českej republike. V roku 2014 kúpou realitnej spoločnosti MAXIMA Reality vstúpil FINEP na trh sekundárnych nehnuteľností. MAXIMA Reality je najväčšou špecializovanou realitnou kanceláriou pre Prahu a jej okolie. FINEP patrí do skupiny FINEP HOLDING, ktorá je so základným imaním vo výške 4 miliardy českých korún, najväčšou českou developerskou skupinou v Českej republike. Viac informácií na www.finep.cz.

 

Na Slovensku začala činnosť spoločnosť FINEP v roku 2006 projektom Jégého alej, kde v lete roku 2016 dokončili 4. etapu. Tento rezidenčný projekt je situovaný blízko centra Bratislavy. Nachádza sa v mestskej časti Ružinov, na Jégého ulici. Lokalita sa vyznačuje dostatkom zelene, bohatou infraštruktúrou a výborným dopravným spojením.

Po dokončení výstavby Jégého alej prichádza FINEP s ďalším projektom. Predaj 23 podlažného rezidenčného projektu PREMIЀRE s panoramatickými výhľadmi, nachádzajúci sa na Šancovej ulici v Starom meste bol spustený začiatkom roku 2017.

Žiadosť o stretnutie

Neváhajte a napíšte nám. Radi sa vám budeme venovať

Súhlasím, aby som bol/a za nasledujúcich podmienok kontaktovaný/á. (viac)

Ďakujeme za záujem o stretnutie

Váš formulár bol úspešne odoslaný na spracovanie. V blízkej dobe vás budeme kontaktovať. S prianím pekného dňa FINEP

Zatvoriť

Súhlas so zasielaním marketingových a reklamných informácií

Odoslaním formulára potvrdzujem, že vyplnené údaje sa týkajú mojej osoby a zároveň v súlade s § 7 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov udeľujem svoj súhlas so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom vo formulári (t.j. najmä meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa) na marketingové účely nižšie uvedených spoločností, pozostávajúce najmä zo zasielania (či inej formy kontaktovania, vrátane telefonických) marketingových informácií, ako aj následných obchodných ponúk týkajúcich sa predaja nehnuteľnosti, služieb spojených s nehnuteľnosťami, či riešenie financovania kúpy nehnuteľnosti, a to aj prostredníctvom elektronickej komunikácie, SMS a pod. Súhlas udeľujem výhradne pre spoločnosti FINEP SK a.s., Jégeho 12, 821 08 Bratislava, IČO: 35 931 914 a FINEP FS a.s., organizačná zložka, Jégeho 12, 821 08 Bratislava, IČO: 44 400 829 a pre nich pracujúce fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudú týmito osobami použité pre žiadny iný, než uvedený účel. Tento súhlas udeľujem dobrovoľne a na dobu neurčitú. Zároveň vyhlasujem, že som na udelenie súhlasu plne spôsobilý a oprávnený a že týmto som ako dotknutá osoba informovaný informovaný o svojich právach podľa § 20 zákona o ochrane osobných údajov, najmä, že mám právo kedykoľvek požiadať o opravu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych spracúvaných osobných údajov, ich likvidáciu, ak bol splnený účel ich spracúvania alebo ak došlo k porušeniu zákona a mám právo odvolať súhlas so spracovaním osobných údajov v prípadoch, kedy ich spracovanie nevyplýva zo zákona, a to písomne na adresu spoločnosti FINEP SK a.s. alebo FINEP FS a.s., organizačná zložka.

Späť do formulára

Ochrana osobných údajov

Odoslaním formulára potvrdzujem, že vyplnené údaje sa týkajú mojej osoby a zároveň v súlade s § 7 zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov udeľujem svoj súhlas so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom vo formulári (t.j. najmä meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa) za účelom spätného kontaktu a vytvorenia a zaslania obchodnej ponuky zo strany nižšie uvedených spoločností. Súhlas udeľujem výhradne pre spoločnosti FINEP SK a.s., Jégeho 12, 821 08 Bratislava, IČO: 35 931 914 a FINEP FS a.s., organizačná zložka, Jégeho 12, 821 08 Bratislava, IČO: 44 400 829 a pre nich pracujúce fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudú týmito osobami použité pre žiadny iný, než uvedený účel. Tento súhlas udeľujem dobrovoľne a na dobu neurčitú. Zároveň vyhlasujem, že som na udelenie súhlasu plne spôsobilý a oprávnený a že týmto som ako dotknutá osoba informovaný o svojich právach podľa § 20 zákona o ochrane osobných údajov, najmä, že mám právo kedykoľvek požiadať o opravu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych spracúvaných osobných údajov, ich likvidáciu, ak bol splnený účel ich spracúvania alebo ak došlo k porušeniu zákona a mám právo odvolať súhlas so spracovaním osobných údajov v prípadoch, kedy ich spracovanie nevyplýva zo zákona, a to písomne na adresu spoločnosti FINEP SK a.s. alebo FINEP FS a.s., organizačná zložka.

Späť do formulára