Novinky

Zrevitalizovali sme detské ihrisko pre MŠ Beskydská

19. 11. 2020

Zrevitalizovali sme detské ihrisko pre MŠ Beskydská

V rámci spolupráce s MČ Bratislava Staré mesto sme pre MŠ Beskydská zrevitalizovali detské ihrisko a rozšírili sme ho o nové hracie prvky. Veríme, že sa nám tým podarilo urobiť deťom radosť.

Začali sme pracovať na renovácií detského ihriska MŠ Beskydská

15. 7. 2020

Začali sme pracovať na renovácií detského ihriska MŠ Beskydská

Pri príležitosti dokončenia projektu Premiѐre a spolupráce s MČ Staré mesto za účasti pani starostky Ing. arch. Zuzany Aufrichtovej a zástupcu starostky pána Mgr. Miroslava Vrábla, sme začali pracovať na úprave a renovácií detského ihriska MŠ Beskydská. Od nového školského roka sa deti materskej škôlky budú môcť tešiť na nové ihrisko s krásnou záhradou.

Vzorový byt v projekte Premiѐre je otvorený

27. 9. 2018

Vzorový byt v projekte Premiѐre je otvorený

V modernom mestskom rezidenčnom projekte Premiѐre v širšom centre Bratislavy sme pre vás zariadili 2-izbový vzorový byt o výmere 59,86 m2.

Skvelý priestor pre bývanie aj život, moderné technológie, vhodne vybrané zariadenie bytu a tiež okúzľujúci a ničím nerušený výhľad na mesto vám odteraz umožní urobiť si detailnú predstavu o tom, aké by mohlo byť vaše každodenné bývanie a žitie v rezidenčnom projekte Premiѐre v srdci Bratislavy.

Byt sme pre vás zariadili moderným nábytkom na mieru s odkazom na súčasné trendy v bývaní tak, aby ste sa v ňom hneď cítili ako doma.

Neváhajte, pokiaľ máte záujem pozrieť sa do nášho vzorového bytu v projekte Premiѐre. Navštívte nás  a reálne  si pozrite byt v projekte, ktorý môže byť vaším novým domovom.

Pozrieť vzorový byt alebo si dohodnúť jeho obhliadku môžete tu www.byty-premiere.sk/vzorovy-byt

Máme galériu s priebehom výstavby

26. 9. 2018

Máme galériu s priebehom výstavby

Pre našich klientov alebo záujemcov o kúpu bytovej jednotky v rezidenčnom projekte Premiѐre, sme pripravili sekciu s fotografiami. V tejto sekcií už teraz priebežne ukladáme nové a nové fotografie. Tie dokumenujú nielen dostavbu exteréru, ale stále častejšie aj postupnú premenu vnútra budovy na jednotlivé bytové jednotky. Galériu si môžete prezrieť tu www.byty-premiere.sk/galeria-vystavba

V predaji máme byty na najvyšších podlažiach - Božské výhľady a Bratislava ako na dlani

2. 10. 2017

V predaji máme byty na najvyšších podlažiach - Božské výhľady a Bratislava ako na dlani

Ráno sa prebudiť a pri rannej káve si povedať „áno, ten pohľad stojí za to“. A atmosféra, ktorá sa dá vyjadriť slovami ako úžasná, uchvacujúca a dokonalá. Aj takto, veríme, sa dá popísať bývanie v našom novom rezidenčnom mestskom projekte Premiѐre.
Pre tých, ktorí hľadajú moderné bývanie v centre metropoly, chcú si užívať mestský život a zároveň aj kľud, slnko a okolité výhľady na mesto, Kolibu alebo Bratislavský hrad, práve otvárame ponuku exkluzivných bytov na najvyšších podlažiach rezidenčného projektu Premiѐre.

Pozrite si aké výhľady ponúka PREMIЀRE.

28. 6. 2017

Pozrite si aké výhľady ponúka PREMIЀRE.

Skúste zavrieť oči, zasnívať a predstaviť si, aké skvelé by mohlo byť pozerať sa na mesto, ktoré sa práve prebúdza alebo ide spať. Aké to je vidieť pri rannej káve centrum Bratislavy, Bratislavský hrad alebo Kolibu, ktorá sa zdá byť z pohľadu nášho rezidenčného projektu veľmi blízko, takmer na dosah ruky.

Dnes už máte možnosť si takéto pohľady vychutnať. Vytvorili sme pre Vás našu novú službu, ktorú nájdete pod názvom „výhľady“. Tie Vám umožnia pozrieť sa na mesto pekne z výšky, z vybraných podlaží domu a predstaviť si Vaše každodenné výhľady, pokiaľ budete chcieť v projekte Premiѐre bývať a žiť.

Viac výhľadov si užijete tu www.byty-premiere.sk/vyhlady

 

 

Predaj bytov s vysnívaným výhľadom v centre Bratislavy zahájený

6. 3. 2017

Predaj bytov s vysnívaným výhľadom v centre Bratislavy zahájený

Spustili sme predaj bytov, apatmánov a štúdií v rezidenčnom projekte PREMIЀRE na  Šancovej ulici v Starom meste. Záujemcom  ponúkame na 23 podlažiach  byty, apartmány a štúdiá od 1 izbových po 4 izbové s výmerami od 31 m2 do 125 m2. Každý byt, apartmán a štúdio má vlastný balkón, terasu alebo lodžiu. Samozrejmosťou je ponuka garážových státí a pivníc.

Zoznámte sa s rezidenčným projektom, ktorý ponúka  panorámu Bratislavy ako na dlani. Majestátny hrad a európsky veľtok Dunaj ako aj večera s výhľadom na pulzujúce mesto alebo naopak na upokojujúcu zeleň na Kolibe budú len jednou z vecí, ktoré vám budú závidieť vaši priatelia a známi. Pár minút cesty od vášho nového domova je centrum mesta a hlavná vlaková a autobusová stanica.

Príďte si k nám vybrať svoje nové bývanie alebo využite skvelú  investičnú príležitosť, ktorú  náš projekt ponúka.